Україна, м. Київ

вул.I.Франко 25/40, оф. 2

+38(044) 592-05-75

+38(050) 405-03-47

Навчальні матеріали

 

abreviations2

 

 

Книга-посібник з самим використовуваним скорочень в галузі медицини

 

acme-12

 

 

АКМА (атестаційний курс медичної англійської)
Представлений Українсько-Британським освітнім проектом у 3 книгах. Кожен розділ книг укомплектований словником і транскрипцією.
Загальна медицина перший книга
Розкриває теми анатомії, функціонування органів і систем організму, роботу в лікувальних установах між медичним персоналом і пацієнтом, огляд, сучасна діагностика патологій, лабораторні методи та сучасне лікування.
Особливості підручника - єдине адаптоване навчальний посібник рекомендований для англійського навчання при інтеграції медичного персоналу з країн пострадянського простору в країни Британської Співдружності.
Розрахована на студентів медичних вищих і середніх навчальних закладів, лікарів-інтернів, практикуючих фахівців і викладачів.

 

acme-22

 

 

Загальна медицина друга книга
Поглиблене вивчення основних патологій і розділів медицини (терапії, хірургії, травматології.) Сучасна діагностика і лікування.
Читач відкриє для себе відмінності вітчизняних і сучасних, іноземних, діагностичних та лікувальних заходах, освоїть необхідну спеціалізовану термінологію отримає неоціненні мовні та фахові знання.
Розрахована на студентів, інтернів і спеціалістів постійно підвищують свій професійний рівень.

 

acme-32

 

 

Загальна медицина - 3-я книга
Об'ємно і цікаво розкриті розділи отоларингології. гастроентерології, нефрології, акушерства та гінекології, педіатрії.
Книга цінна також розділом щодо організації та менеджменту охорони здоров'я в різних країнах
Книга розрахована для всіх категорій медичних фахівців, що бажають продовжувати свою кар'єру за кордоном.

 

dentistry-12

 

 

Курс стоматології (24 заняття) по Оксфордському рекомендованому виданню підготовки до іспиту для стоматологів з метою міжнародного підтвердження диплома.

 

dentistry-22

 

 

Курс стоматології (24 заняття) по Оксфордському рекомендованому виданню підготовки до іспиту для стоматологів з метою міжнародного підтвердження диплома.

 

dentistry-32

 

 

Курс стоматології (24 заняття) по Оксфордському рекомендованому виданню підготовки до іспиту для стоматологів з метою міжнародного підтвердження диплома.

 

elderly care2

 

 

Сертифікований курс підготовки для медпрацівників по догляду за літніми за кордоном (24 заняття) за виданням на підставі американських посібників і стандартів підготовки з метою працевлаштування доглядальницею для престарілих, важко хворих.

 

opportunities for doctors2

 

Курс Opportunities for Doctors with the European Economic Area (24 заняття) являє собою посібник для лікарів, які хочуть і планують працевлаштуватися за кордоном, а також медичних працівників на шляху їх міжнародного підтвердження диплома.

 

pharmacy1-32

 

 

Курс фармакології (24 заняття) по рекомендованому виданню підготовки до іспитів для фармацевтів та провізорів з метою міжнародного підтвердження диплома.

 

plab-1-umc2

 

 

Курс PLAB (24 заняття) по рекомендованому GMC виданню підготовки до іспитів PLAB-1 і 2 PLAB для лікарів різних спеціальностей в Британії з метою подальшого міжнародного підтвердження диплома та отримання ліцензії.

 

plab-2-umc2

 

 

Курс PLAB (24 заняття) по рекомендованому GMC виданню підготовки до іспитів PLAB-1 і 2 PLAB для лікарів різних спеціальностей в Британії з метою подальшого міжнародного підтвердження диплома та отримання ліцензії.

 

plab-answers2

 

 

Повна друкована версія PLAB 1 тесту у відповідях.

 

plab-questions2

 

Повна друкована версія PLAB 1 тесту включає питання 80 тем з усіх розділів практичної та теоретичної медицини.

 

step-1-umc2

 

 

Курс STEP (24 заняття) по рекомендованому ECFMG виданню підготовки до іспитів USMLE для лікарів різних спеціальностей у США з метою подальшого міжнародного підтвердження диплома та отримання ліцензії.

 

step-2-umc2

 

Курс STEP (24 заняття) по рекомендованому ECFMG виданню підготовки до іспитів USMLE для лікарів різних спеціальностей у США з метою подальшого міжнародного підтвердження диплома та отримання ліцензії.

 

Для того, що б замовити навчальний матеріал, будь ласка, телефонуйте або пишіть на електронну пошту:

м. Київ, вул. І. Франка, 25/40, оф. 2

Тел: (044) 592-05-75
Тел: (050) 405-03-47

Електронна пошта: info@medicalcouncilukraine.org