Україна, м. Київ

вул.I.Франко 25/40, оф. 2

+38(044) 592-05-75

+38(050) 405-03-47

Всеукраїнська громадська організація «Українська Медична Рада» надає пацієнту нове покоління лікарів, які знають як себе вести з пацієнтами.
Зареєстровані медичні лікарі є високими професіоналами і відносяться до пацієнта з милосердям та повагою.
Ми розуміємо, що медицина стає бізнес індустрією і тому громадські організації, спільно з іншими організаціями з захисту прав пацієнтів та державними органами повинні забезпечити хороший рівень обслуговування.
Наша етична комісія хоче стати кращим регулятором відносин між пацієнтами і лікарями. Ми хочемо, що б лікарі готувалися до цієї важливої зміни суспільного фахової ради, який забезпечить довіру суспільства до дій лікаря.

З чого почати?

1.Будь ласка, запитуйте у вашого лікуючого лікаря-чи зареєстрований він як лікар в Українській Медичній Раді. Це дасть вам гарантії на сумлінне лікування та обслуговування.

2.Якщо ви хочете поскаржитися на поведінку і професіоналізм лікаря. етична комісія зможе об'єктивно оцінити всі ризики пацієнта, ми також будемо повідомляти про всі інциденти в засобах масової інформації і оповіщати роботодавців з метою обмеження або зупинення діяльності непрофесійних медичних лікарів.

3. Ви також можете звернутися самостійно до посадових осіб лікувальної установи або районний, міський, обласний відділи охорони здоров'я письмово. Можливо, буде призначена службова перевірка і вам нададуть висновок. З цим висновком ви можете звернутися до суду.

 

Українська Медична Рада

 

Тел:  (044) 592-05-75
Тел:  (050) 405-03-47