Україна, м. Київ

вул.I.Франко 25/40, оф. 2

+38(044) 592-05-75

+38(050) 405-03-47

Німецька для медиків


Хто є потенційним слухачем курсів?

     Курс медичної німецької при "Ukrainian Medical Council" потенційно розрахований на наступні категорії слухачів:

     1. Студенти медичних закладів, які бажають удосконалити знання німецької з метою подальшої практики, роботи, участі в міжнародних медичних програмах, конференціях і т.д.
     2. Лікарі-інтерни, які хочуть вивчити медичний німецьку мову, враховуючи перспективи подальшої роботи за міжнародними медичними програмами, участі в конференціях, форумах в галузі всесвітньої охорони здоров'я, а також можливості адаптації своїх знань і навичок, відповідно до основних європейських стандартів системи охорони здоров'я.
     3. Медичні фахівці, лікарі, які вже мають досвід роботи за своєю спеціальністю в Україні та бажають вивчити німецьку з метою підготовки до іспитів з німецької мови відповідно до встановлених стандартів всесвітньої системи охорони здоров'я:
     4. Лікарі, які мають базові знання німецької мови, які мають бажання удосконалити свої знання у відповідності зі стандартами, які підтримуються в Німеччині, Австрії, Швейцарії. Це надає широкі можливості реалізувати свої професійні якості та підтвердити свою кваліфікацію за кордоном

     Як проходить набір в групи?

     Розподіл за групами здійснюється за результатами попереднього тестування на визначення рівня володіння німецькою мовою, враховуючи базові знання мови, згідно такими рівнями:

• Елементарний (Elementary)
• Нижче середнього (Pre-Intermediate)
• Середній (Intermediate)
• Вище середнього (Upper-Intermediate)
• Просунутий (Advanced)

Структура курсу:

     Як проходять курси?

     1. 3-х місячний курс: (для слухачів з базовими знаннями, які відповідають рівням: Elementary, Pre - Intermediate)

     Цей практичний курс німецької мови, спрямований на оволодіння основами медичної термінології та формування загальних знань мови, які необхідні для проходження основного курсу медичної німецької мови.

   • навчання у групах - до 5 чоловік
   • 1,5 години 2 рази на тиждень
   • початок занять о 15-00, 16-45, 18-15

     2. Основний курс медичної німецької мови: (для слухачів, які відповідають рівням володіння мовою: Intermediate, Upper - Intermediate, Advanced).
Курс для всіх категорій медичних спеціалістів, які надалі збираються здійснювати свою підготовку для роботи за міжнародними медичними програмами, а також брати участь у міжнародних медичних конференціях.

   • навчання у групах - до 5 чоловік
   • 1,5 години 2 рази на тиждень
   • початок занять о 15-00, 16-45, 18-15

     3. Мовний інтенсив (прискорене вивчення медичної німецької мови для слухачів, які добре володіють розмовною німецькою мовою)

   • 26 днів (можливо по суботах і неділях)
   • індивідуально
   • по 1,5 години

     4. 1 місячний курс (вечірня форма навчання для слухачів, які обмежені в часі для вивчення німецької мови)

   • групи до 5 чоловік
   • 1,5 години 2 рази на тиждень

     5. Дистанційне навчання (для всіх бажаючих вивчати медичну німецьку мову самостійно)

   • поштою (звичайною або електронною) пересилається пакет документів, обов'язкових до заповнення та дидактичний матеріал, щомісяця надсилаються контрольні тести
   • 5-6 місяців (індивідуально), включаючи 6 співбесід в організації

 

Розклад занять


Назва курсу

3-х місячний курс

Основний курс

Мовний інтенсив

1-місячний курс (вечірня форма навчання)

Дистанц навчання

Групи або індивідуально

в групах - до 5 осіб

в групах - до 5 осіб

індив-но

групи до 5 осіб

індив-но

Графік занять

1,5 години 2 рази на тиждень

1,5 години 2 рази на тиждень

по 1,5 години 26 днів

1,5 години 2 рази на тиждень

5-6 місяців (індив-но)

Час початку занять

в 15-00

в 15-00

індив-но

уточнюйте

індив-но

в 16-45

в 16-45

в 18-15

в 18-15


Перспективи вивчення медичної німецької мови:

Що дає знання медичного німецької мови?

   • слухач курсів отримує можливість вільного володіння медичною термінологією, що відкриває широкі можливості для участі в міжнародних медичних програмах та подальшого працевлаштування за кордоном;
   • можливість удосконалити базові знання розмовної німецької мови;
   • можливість використовувати свої знання мови для участі в міжнародних медичних конференціях, що надає широкі можливості для набуття та передачі досвіду, вдосконалення своїх кваліфікаційних навичок;
   • можливість спілкування з колегами по роботі з інших країн, участь в медичних форумах в різних країнах.
   • вивчення медичної німецької мови з метою підготовки до іспитів з німецької мови відповідно до встановлених стандартів всесвітньої системи охорони здоров'я:

Як проводиться відбір та визначення рівня володіння німецькою мовою?

     Ваші заняття розпочинаються з вступного тесту, мета якого точно визначити ваші знання та вміння. На основі цього тесту для вас буде скорегована програма підготовки для якомога швидшого оволодіння німецькою мовою, а також засвоєння азів основної медичної термінології.
     Тестування включає інтерв'ю та письмову частину: письмові граматичні та лексичні вправи. При відборі та розподілі за групами враховується також індивідуальний підхід в залежності від рівня володіння мовою, наявності вільного часу, побажань слухачів курсів.

Як проходить попередній етап навчання?

     Зрозуміло, медик повинен вільно розмовляти з колегами та пацієнтами на самі різні теми. Тому, підготовка розпочинається з навчання спілкуванню. При цьому враховуються основні комунікативні аспекти, тенденції в різних методиках викладання мови, інші стандарти навчання.

Що таке основний курс навчання?

     Програма основного курсу навчання медичної німецької мови розрахована на 3 місяці та додатково передбачає проходження інтенсивного трьохмісячного курсу розмовної німецької мови для слухачів з базовими знаннями, які відповідають рівням: Elementary, Pre - Intermediate.

Як проходять заняття?

     На заняттях створюється позитивна емоційна атмосфера, яка сприяє засвоєнню матеріалу. Піднесений настрій, реальні діалоги, що охоплюють основні медичні аспекти, тексти побудовані на основі алгоритмів медичної практики дозволяють подолати "розмовний бар'єр" з перших занять та невимушено спілкуватися із слухачами в групі і викладачами на вивчені теми, а також обмін досвідом у різних аспектах медичної практики. Радісне відчуття реалізації своїх практичних мовних та кваліфікаційних можливостей не покидає слухачів протягом всього курсу.
     З кожним днем ​​ви будете почувати себе дедалі впевненіше, оперуючи основною термінологією і в процесі активного залучення до дискусії, обміні інформацією ви досягнете оптимальних результатів володіння медичною німецькою мовою.

 

Вартість курсу:

7800 грн індивідуально

4500 грн в групах

 

Для запису телефонуйте:

(044)592-05-75

(067)685-71-51